VANNAS ISTABAS PĀRVĒRTĪBAS

Story behind

 Mēs mīlam eko, tādēļ Dace dodas iztīrīt vannas istabas .... 

Par projektu

2h konsultācijā jūsu vannas istabā ietilpst >50 produktu analīze (matu kopšanas līdzekļi, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļi), konkrēti ieteikumi pēc vēlmēm un vajadzībām. Pēc konsultācijas vēlēsieties un galvenais, spēsiet orientēties kosmētikas sastāvdaļās pastāvīgi. 

Piesaki savu vannas istabu pārvērtībām projekta ietvaros BEZ MAKSAS (tiek veikta procesa fotogrāfēšana publicēšanai salona un Daces soc. portālos)

Vai pasūti privātu konsultāciju, cena EUR 60.00+PVN (+ ceļa izmaksas ārpus Rīgas)

Pieteikšanās pa tālr. 29837191, vai aizpildot zemāk redzamo formu!

posmi / benefiti

piesaki savu vannas istabu

ikona

gaidi zvanu


ikona

saskano laiku / konketi ieteikumi alternativam

PAR DACI Šrāderi

Verdant Eco SPA dibinātāja un vadītāja, ekoskaistumkopšanas nozares eksperte Dace Šrādere kosmētikas sastāvdaļās sāka iedziļināties pirms 15 gadiem, tā kā pati saskārās ar nopietnu ādas problēmu. Gadu laikā ir palīdzējusi neskaitāmiem salona klientiem un ne tikai pāriet uz zaļākām kosmētikas izvēlēm. No Latvijā pieejamiem eko kosmētikas zīmoliem ir izmēģinājusi gandrīz visu un ir pārliecināta - skaistumam nav jānes upuri.

Dace ir konvenciālās kosmētikas noliedzēja un pierādījums tam, ka lieliski justies un izskatīties var lietojot tikai ekoloģisku kosmētiku!

bild

bild

bild

KĀPĒC MĒS TO DARĀM?

?Kāpēc lietot eko kosmētiku? Ar ko tā ir labāka? Kā produktus izvēlēties? Kas man vispār der un kas neder? 

Šie ir jautājumi, uz kuriem atbildam visbiežāk. Skaidrs ir viens - mainīt ieradumus var būt grūti, īpaši, ja viss jau tāpat apmierina un šķiet, ka pārmaiņām nav iemesla. Taču šīs izvēles ilgtermiņā ir izšķirošas mūsu veselībai.

Lejuplādē kaitīgo  populāro vielu sarakstu - 

LEJUPLĀDĒ POPULĀRO VIELU SARAKSTU>....

Saglabāt pdf uz servera- linku, lai var nolejuplādēt poga

PIESAKI SAVU VANNAS ISTABU!SEKO PROJEKTAM 


0

 .