UZŅĒMUMIEM

Kreisais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Korporatīvās dāvanu kartes

PIEDĀVĀJAM DĀVANU KARTES JŪSU DARBINIEKIEM, PARTNERIEM UN PASĀKUMIEM

Mums ir "pievienotā vērtība". Skaistumkopšanas un relaksācijas pakalpojumi tiek veikti ar eko sertificētu un svaigi pagatavotu, zero waste kosmētiku. Mūsu salona dāvanu karte demonstrēs rūpes, atbalstu zaļajai domāšanai, kā arī augstākās kvalitātes standartus. 

Esam ērti. Nekur nav jābrauc! Ietaupiet savu laiku - elektroniskās dāvanu kartes izsūtīsim uz jūsu norādīto e-pastu 1h laikā. Tās atliek tikai izdrukāt vai pārsūtīt!

Personīga pieeja, apjoma atlaides. Ar prieku veidojam pastāvīgu sadarbību ar apjoma atlaidēm. Ievietosim e-dāvanu kartē jūsu uzņēmuma logo, izveidosim individuālu dizainu. Varam izstrādāt īpašu procedūru tikai jums, piem., "Laimas" šokolādes sejas maska, "CIDO augļu spa kūre"... Esam radoši, atsaucīgi un izdomas bagāti! 

Kreisais bloks

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas kreisajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas labajā pusē.

Telpu noma pasākumiem

Mūsu 216 kv m plašajās fotogēniskajās telpās līdz šim notikušas dažādi interesanta formāta pasākumi: produktu prezentācijas un apmācības, darbinieku balvu pasniegšanas, semināri par veselību, ekoloģisku produktu degustācijas, vecmeitu ballītes, zero-waste modes skate u.c. 

JAUTĀJUMOS PAR SADARBĪBU AICINĀM SAZINĀTIES AR SALONA VADĪTĀJU DACI ŠRĀDERI, VAI AIZPILDOT ZEMĀK REDZAMO FORMUPirkumu grozs