SEJAS PROCEDŪRAS


 Laiks  EUR
KLASISKĀ VERDANT SEJAS PROCEDŪRA

Sejas kopšana ar dabas aktīvajām vielām ādas nomierināšanai un mīkstināšanai

(ādas attīrīšana, ādas eksfoliācija, ādas tonizēšana ar augu hidrolātu, sejas masāža, ādas tipam atbilstoša sejas maska, dienas krēma uzklāšana)

1 h55
MEHĀNISKĀ SEJAS TĪRĪŠANA 

(ādas attīrīšana, ādas eksfoliācija, ādas tonizēšana ar augu hidrolātu, ādas sagatavošana mehāniskajai tīrīšanai, plecu zonas masāža,  darsonvalizācija ( ja ir nepieciešama), poru savelkoša mālu maska, dienas krēma uzklāšana)
1h- 1h30min   


     55-75                                           

 AROMA PĪLINGA PROCEDŪRA

Uzlabo ādas krāsu, asinsriti un novērš pirmās ādas novecošanās pazīmes

(sejas ādas attīrīšana, aroma pīlings, ādas tonizēšana ar augu hidrolātu , sejas masāža, maskas uzklāšana, dienas krēms) 

 1 h57 

ANTI-AGE SEJAS PROCEDŪRA

Sejas ovālu nostiprinoša procedūra ar liftinga efektu

(sejas attīrīšana, ādas eksfoliācija, ādas tonizēšana ar augu hidrolātu, sejas masāža, liftinga plastificējoša sejas maska, dienas krēma uzklāšana) 

1 h60

RELAKSĒJOŠS SPA RITUĀLS SEJAI

Sildoša un dziļi atslābinoša sejas masāža ar augu maisiņiem, kas pildīti ar ārstniecisko augu maisījumu

(sejas attīrīšana, ādas eksfoliācija, ādas tonizēšana ar augu hidrolātu , masāža ar aromātiskajām augu pindām, ādas tipam atbilstoša sejas maska, dienas krēma uzklāšana) 

 1 h 60

SEJAS PROCEDŪRA KUNGIEM 

(sejas attīrīšana, ādas eksfoliācija, ādas tonizēšana ar augu hidrolātu , sejas un plecu zonas masāža, ādas tipam atbilstoša maska, dienas krēma uzklāšana)

 1 h60

EXPRESS SVAIGUMS 

(ādas attīrīšana, ādas eksfoliācija, ādas tonizēšana ar augu hidrolātu, sejas masāža, dienas krēma uzklāšana)

30 min40
 
 

DR. HAUSHKA SEJAS PROCEDŪRAS

LaiksEUR 
 

1 H PROCEDŪRA "STUNDA SEV"

Vai ilgojaties pēc īpašas ādas kopšanas? Pēc vitalizējošas intensīvās kopšanas ar ampulām? Pēc nomierinošā lavandas aromāta vai citronzāles svaiguma? Pat tad, ja jums nav daudz laika: šī stunda pieder jums. Izbaudiet maigo sejas  un dekoltē zonas masāžu, intensīvo kopšanu ar ampulām, masku, kas piemērota jūsu ādas stāvoklim. Šādai tikšanās reizei ar sevi vienmēr atradīsies laiks.

 1 h60 
ATJAUNOJOŠĀ/RELAKSĒJOŠĀ PROCEDŪRA

Kā diena pie jūras vai pastaiga dārzā: ar šo atjaunojošo procedūru nogurusi āda saņems papildu atbalstu. Attīrošā mālu maska ļaus tai uzelpot, maiga masāža relaksēs, un aromātiska komprese piešķirs jaunu enerģiju. Izbaudiet rezultātu: starojoši skaista āda un enerģijas pieplūdums no galvas līdz kājām. Ideāli piemērota pārejas posmos starp gadalaikiem. 

1h30min  75

KLASISKĀ PROCEDŪRA

Pieskārienu māksla, sniedz gaišumu un viegluma sajūtu, atjauno iekšējo līdzsvaru. Klasiskā procedūra sejai un ķermenim ir unikāla. Šo metodi ir izstrādājusi zīmola līdzdibinātāja Elizabete Zigmunde, ievērojot dabīgos ritmus un ādas funkcijas. Izbaudiet maigus otas vilcienus, lutinošas maskas, aromātiskas kompreses un intensīvu kopšanu. Relaksē, attīra un spēcina. Uzticieties Dr. Hauschka kosmētikas zināšanām un izbaudiet viegluma sajūtu un iekšējā līdzsvara atjaunošanos.

2 h 90


  Laiks EUR
 UZACU KOREKCIJA10-15min
8
 UZACU/ SKROPSTU KRĀSOŠANA10-15min
8
 UZACU KRĀSOŠANA AR ILGNOTURĪGO BROW HENNA (info) 
dabīga krāsa noturībai līdz pat mēnesim!
 30-40min 22
   

Pirkumu grozs