INFRASARKANĀ SAUNA


Mūsu infrasarkanās pirtiņas apmeklējums ir īstens piedzīvojums ar maģisku, sveču gaismā izgaismotu gājienu uz pirts telpu, bērzu slotu smaržu, mieru un siltumu...

  MIN EUR

APMEKLĒJUMS 1 PERSONAI

40

25

APMEKLĒJUMS 2 PERSONĀM

40

40


Optimālais 30 min sildīšanās seanss sniegs labsajūtu un sasildīs katru ķermeņa cm. Seansa laikā atbrīvosieties, taču pēc karsēšanās jutīsieties moži un enerģijas pilni, gatavi jauniem izaicinājumiem! Ieteicams patērēt lielu šķidruma daudzumu, tādēļ piedāvājam ūdeni vai citronu ūdeni neierobežotā daudzumā un pēc apmeklējuma - aromātisku imunitāti stiprinošu zāļu tēju mājīgajā salona lounge zonā.Kā darbojas infrasarkanā pirts?

Infrasarkanā pirts raida infrasarkanos starus – tādus pašus, kādus izstaro cilvēka ķermenis. Šis siltums iekļūst organismā 4 cm dziļumā un rada ļoti spēcīgu un pozitīvu reakciju. Ne visi šīs pirts labumi jau atklāti, taču jau tagad var apgalvot, ka tā ne tikai der labsajūtai, bet arī dod efektīvu profilaktiski ārstējošu rezultātu daudzās jomās.

 

Intensīva ķermeņa siltumapstrāde veicina sviedru pastiprinātu izdalīšanos ķermenim patīkamā temperatūrā, kas garantē ādas maksimālu attīrīšanos un atjaunināšanos. Sauna attīra organismu no smagajiem metāliem, šlakvielām, liekajām taukvielām un sāļiem.

30 minūtēs infrasarkanajā saunā tiek sadedzinātas 900 – 2400 kkal (līdzvērtīga 10 – 15 min skriešanai).

 

Ķermeņa temperatūra infrasarkanā starojuma kabīnē paaugstinās līdz 38,5C, tādā veidā imitējot organisma reakciju uz infekciju, kas veicina slimību izraisošo baktēriju un vīrusu bojāeju. Infrasarkanais siltums stimulē asinsriti un aktivizē leikocītu kustību, tādējādi paaugstinot organisma spēju pretoties dažādiem vīrusiem.


AR INFRASARKANĀS PIRTS KONTRINDIKĀCIJĀM LŪDZAM IEPAZĪTIES ŠEIT

0

Pirkumu grozs