PAKALPOJUMI

MŪSU PRINCIPI

Mūsu klients ir cilvēks, kam ārējais izskats ir tik pat dārgs kā veselība, kā arī rūpes par apkārtējo vidi ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Ierastajā skaistumkopšanas rituālā ar matu krāsošanu, mazgāšanu, manikīru un masāžu, cilvēka organisms tiek pakļauts tūkstošiem ķīmisku savienojumu.

Dabīga skaistumkopšana tiek rekomendēta ikkatram, taču mūsu pakalpojumus īpaši iesakām grūtniecēm un jaunajām māmiņām, cilvēkiem ar ādas problēmām, paaugstinātu jutību, alerģijām, astmu un citām industriālā dzīvesveida sekām. 


Lai skaistumkopšanu padarītu organismam maksimāli nekaitīgu, ievērojam šādus principus - 

✔ Procedūrās izmantojam augstākās kvalitātes, maksimāli dabīgus produktus, ar ekoloģisko izcelsmi apliecinošu sertifikātu (NaTrue, Bdih, Ecocert, Soil Association u.c. ).  

✔ Kosmetoloģijas procedūrās, ķermeņa procedūrās, spa rituālos tiek izmantota svaigi pagatavota kosmētika. Ķermeņa piesārņojuma, ādas un elpceļu kairinājuma risks samazināts līdz minimumam!

✔ Pēc iespējas izmantotas Latvijā ražotas preces gan interjerā, gan procedūrās, gan ikdienas darbos

✔ Ikdienā īstenojam zaļo saimniekošanu - atkritumu šķirošana, ekoloģiskās sadzīves ķīmijas izmantošana telpu uzkopšanā (Earth Friendly Products), izvairīšanās no plastmasas produktiem, elektrības ekonomija u.c.

0

 .