PAKALPOJUMI

eko-vaksācija
vaksācija & šugarings


MŪSU PRINCIPI

Mūsu klients ir cilvēks, kam ārējais izskats ir tik pat dārgs kā veselība, kā arī rūpes par apkārtējo vidi ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Ierastajā skaistumkopšanas rituālā ar matu krāsošanu, mazgāšanu, manikīru un masāžu, cilvēka organisms tiek pakļauts tūkstošiem ķīmisku savienojumu.

Dabīga skaistumkopšana tiek rekomendēta ikkatram, taču mūsu pakalpojumus īpaši iesakām grūtniecēm un jaunajām māmiņām, cilvēkiem ar ādas problēmām, paaugstinātu jutību, alerģijām, astmu un citām industriālā dzīvesveida sekām. 


Pakalpojumos tiek ievēroti sekojoši principi -

✔ Izmantojam augstākās kvalitātes, maksimāli dabīgus produktus, ar ekoloģisko izcelsmi apliecinošu sertifikātu (NaTrue, Bdih, Ecocert, Soil Association u.c. ). Vaksācijās, spa rituālos īstenojam zero waste.

✔ Kosmetoloģijas procedūrās, ķermeņa procedūrās, spa rituālos tiek izmantota svaigi pagatavota kosmētika. Organisma piesārņojuma, ādas un elpceļu kairinājuma risks samazināts līdz minimumam!

✔ Pēc iespējas izmantotas Latvijā ražotas preces gan interjerā, gan procedūrās, gan ikdienas darbos.

✔ Ikdienā īstenojam zaļo saimniekošanu - atkritumu šķirošana, ekoloģiskās sadzīves ķīmijas izmantošana telpu uzkopšanā, izvairīšanās no plastmasas produktiem, elektrības ekonomija u.c.

0

 .