sejas procedūra vasarai

EKO EXPRESS ar multimasking ir īpaši piemērota procedūra sejas ādas kopšanai vasarā - ātrai ādas svaiguma un tvirtuma atjaunošanai pēc uzturēšanās tiešos saules staros. Procedūra izstādāta, lai veicinātu vienmērīga iedeguma veidošanos, normalizētu ādas stāvokli, kas vasaras periodā mēdz mainīties, un mazinātu pigmentu plankumu un izsitumu veidošanos.

Procedūras etapi

  1. Rūpīga ādas attīrīšana no kosmētikas un dienas laikā uzkrātajiem putekļiem un citām nevajadzīgajām vielām
  2. Ādas tonizācija ar ādai piemērotu augu hidrolātu
  3. Maigs sejas pīlings ar ādas stāvoklim piemērotu augļu enzīmu produktu, kas maigi izsķīdina ādas raga slāni, veicinot viemērīgāka iedeguma veidošanos un efektīvāku maskas aktīvo vielu absorbciju, iedarību
  4. Multimasking ar ādas stāvoklim piemērotām dabas aktīvajām vielām
  5. Ādas mitrinašana ar ādai piemērotu krēmu
  6. Iespēja par papildus samaksu (no € 5.00) iegādaties procedūrā izveidoto, individuāli ādas tipam izstrādāto sejas masku līdzņemšanai (pirkumu lūdzam pieteikt pirms procedūras)
Procedūras ilgums

35 minTūlītējs ādas svaigums,  labsajūta un relaksācijaIndividuāli ādas tipam piemeklētas, svaigi pagatavotas sastāvdaļas


Procedūras veikšanai tiek izmantoti tikai ekoloģiski produkti - vislabākās dabas aktīvās vielas

Par Verdant Eco SPA

Verdant Eco SPA ir pirmais ekoloģiskās skaistumkopšanas centrs Rīgā, kas darbojas jau kopš 2011. gada. Mūsu centra darbojas zinoši sava amata meistari, kas rūpējas ne vien par savu klientu ārejo izskatu, bet arī par veselību, pastāvīgi seko līdzi Pasaules inovācijām ekoloģiskas skaistumkopšanas jomā!


Mūsu pakalpojumos tiek ievēroti augstākās klases ekoloģiskas skaistumkopšanas, kā arī zero waste principi:

✔ Izmantojam augstākās kvalitātes, maksimāli dabisku kosmētiku, ar ekoloģisko izcelsmi apliecinošu sertifikātu. Tā rezultātā organisma piesārņojuma, ādas un elpceļu kairinājuma risks tiek samazināts līdz minimumam! 

✔ Kosmetoloģijā, vaksācijās, ķermeņa procedūrās, spa rituālos izmantojam svaigi pagatavotu kosmētiku, īstenots zero waste princips. 

✔ Pēc iespējas izmantotas Latvijā ražotas preces gan centra interjerā, gan procedūrās, gan ikdienas darbos.

✔ Ikdienā īstenojam zaļo saimniekošanu - atkritumu šķirošanu, ekoloģiskās sadzīves ķīmijas izmantošanu telpu uzkopšanā un veļas mazgāšanā, izvairīšanos no plastmasas produktiem, elektroenerģijas patēriņa apzināšanu.

Pirkumu grozs