CIK ZAĻŠ IR TAVS KOSMĒTIKAS PLAUKTS?

UZZINI, PIESAKOTIES EKO REVĪZIJAI


Mūsu ekoskaistumkopšanas centra vairāk kā 10 gadu pieredze runā ar pārliecību - ekoloģiska kosmētika sniedz līdzvērtīgu un pat labāku rezultātu kā parastā.

Skaistumkopšanas produktu tirgus Latvijā ir pārsātināts ar kosmētikas zīmoliem un produktiem - konvenciālā, eko, bio, ķīmiskā, naturālā, selektīvā, profesionālā... Būt patērtētājam un šādā tirgū orientēties nav viegli. Diemžēl pārsvarā izvēles tiek balstītas ne uz produkta sastāvu, bet uz citiem, mazāk svarīgiem faktoriem. 

Tādēļ Verdant Eco SPA dibinātāja Dace Šrādere piedāvā savu ilggadējo ekoskaistumkopšanas pieredzi, konsultē un dodas dalīties ar savām zināšanām pie klientiem uz mājām! 

Dace spēj iedvesmot un palīdzēs atbrīvot jūsu kosmētikas plauktus no kaitīgiem produktiem, nepareiziem, nepiemērotiem skaistumkopšanas ieradumiem un ievirzīs ilgtspējīgā, zaļākā domāšanā. EKO REVĪZIJA būs pārvērtības, par kurām jūsu veselība būs pateicīga.

Dace Šrādere, eko revīzija, Kaitīgas vielas kosmētikā, kosmētikas melnais saraksts, no kādām vielām izvairīties kosmētikā, toksiskais skaistums, toksiskas vielas kosmētikā
Kaitīgas vielas kosmētikā, kosmētikas melnais saraksts, no kādām vielām izvairīties kosmētikā, toksiskais skaistums, toksiskas vielas kosmētikā
Eko vannas istaba, zero waste vannas istaba, zero waste Latvijā, zero waste dzīvesveids, eko dzīvesstils, eko padomi, zero waste padomi, kā iesākt zero waste

"Ar ko eko kosmētika ir labāka? Kā izvēlēties produktus? Man nav veselības un ādas problēmu, kāpēc vispār kaut ko mainīt? Šie ir jautājumi, uz kuriem atbildu visbiežāk. Mainīt ieradumus var būt grūti, taču šīs izvēles ilgtermiņā ir izšķirošas mūsu veselībai. Balstot izvēli uz produkta iepakojumu, krāsu, cenu, smaržu nevis tā sastāvu, mēs darām pāri savai ādai un veselībai," projekta radīšanas iemeslu skaidro Dace Šrādere.

Kosmētika ir efektīvs līdzeklis cīņā par lielisku izskatu un labsajūtu, bet tā var būt arī inde mūsu organismam un apkārtnei. Diemžēl, trūkst informācijas un pamudinājuma, tādēļ liela daļa cilvēku turpina sev neapzināti kaitēt, lietojot produktus ar sintētiskām sastāvdaļām."

KAM?

Sievietēm, vīriešiem visos vecumos, ar vēlmi pāriet uz draudzīgākām un atbilstošākām kosmētikas izvēlēm. Iespējams, jūs jau esat saskāries ar nepatīkamām reakcijām no vielām parastajā kosmētikā, vai ciešat no ādas problēmām. 

Jauniešiem, par kuru izvēlēm ir nobažījušās viņu mammas. Pāriem, jaunajiem un topošajiem vecākiem, kas vēlas izdarīt veselīgākas izvēles savam mazulim. EKO REVĪZIJA būs arī vērtīga dāvana kādam, kura veselība jums patiesi rūp!

KĀ NOTIEK EKO REVĪZIJA?

LV, EN un RU valodās, piedaloties māju iemītniekiem (parasti 1-2 pieaugušie un bērni). Pirmā pasākuma daļa ir jautājumi un atbildes, konsultācija par pareizas ādas kopšanas principiem, kosmētikas atšķirībām, kosmētikas ražošanas aizkulisēm, individuāli un praktiski padomi, ieskats mūsdienīgajā zero waste filozofijā.

Otrajā daļā kopīgi tiek analizēti >50 jūsu kosmētikas produkti, ar vielu skaidrojumu un pamatojumu, kādēļ konkrēto produktu turpmāk nelietot, vai droši turpināt izmantot.

KĀDI IR IEGUVUMI?

Interesants un vērtīgs pasākums, pēc kura vēlēsieties un svarīgākais, spēsiet izvēlēties kosmētiku daudz gudrāk! Lai iesāktu vēl vieglāk, 3 dienu laikā no pasākuma saņemsiet tieši jums veidotu zaļo alternatīvu sarakstu ar Latvijā pieejamiem kosmētikas produktiem, balstītu uz jūsu vēlmēm, vajadzībām, lietošanas ieradumiem un iepirkšanās paražām. 

Konsultācija, informācijas ievākšana par produktiem - vēlmes, vajadzības, ieradumi
>50 kosmētikas līdzekļu analīze - krēmi, toniki, losjoni, dušas želejas, šampūni, eļļas, pieniņi utt.
Pēc pasākuma saņemsiet konkrētus ieteikumus ādas kopšanā, zaļo alternatīvu sarakstu

PIETEIKŠANĀS & CENA

Privātas EKO REVĪZIJAS cena ir EUR 65.00 (ar PVN) + ceļa izmaksas ārpus Rīgas,

vai saīsināta on-line versija EUR 35.00 (ar PVN). Garantēta konfidencialitāte.

Lai pieteiktos, zvaniet pa tālr. 29837191, rakstiet uz [email protected] vai aizpildiet pieteikuma formu zemāk. Mēs ar jums sazināsimies, lai vienotos par jums ērtāko laiku un atbildētu uz jautājumiem.
PAR DACI ŠRĀDERI

Pirmā ekoloģiskā skaistumkopšanas centra Rīgā "Verdant Eco SPA" dibinātāja, profesionālas ekoskaistumkopšanas koncepta pamatlicēja Rīgā Dace Šrādere kosmētikas sastāvdaļās sāka iedziļināties pirms 15 gadiem, jo saskārās ar nopietnu ādas problēmu (atopiskais dermatīts). Gadu laikā palīdzējusi neskaitāmiem salona klientiem pāriet uz zaļākām kosmētikas izvēlēm, kas sagādā milzu gandarījumu. No Latvijā pieejamiem ekoloģiskās kosmētikas zīmoliem ir izmēģinājusi gandrīz visu un ir pārliecināta - 

mūsdienās skaistumam vairs nav jānes upuri.

Dace nav piesaistīta nevienam kosmētikas zīmolam, tādēļ ieteikumos balstās tikai uz neatkarīgo pieredzi un atsauksmēm. Dace ir kritiska pret konvenciālo kosmētiku, drastiskām skaistumkopšanas metodēm un ir pierādījums, ka lieliski justies, un izskatīties var lietojot tikai eko kosmētiku. Piesakies un pārliecinies, ka tā ir!

Dace Šrādere, Verdant Eco Spa vadītāja, zaļais dzīvesveids, eko kosmētikas padomi, ekoskaistumkopšana, zero waste padomi, dzīvot zaļāk
Dace Šrādere, Verdant Eco Spa vadītāja, zaļais dzīvesveids, eko kosmētikas padomi, ekoskaistumkopšana, zero waste padomi, dzīvot zaļāk

Dace Šrādere, Verdant Eco Spa vadītāja, zaļais dzīvesveids, eko kosmētikas padomi, ekoskaistumkopšana, zero waste padomi, dzīvot zaļāk

LAIMĒ BEZMAKSAS EKO REVĪZIJU!

Lai veicinātu zaļās domas virzību, projekta ietveros klienti tiek konsultēti Daces instagram platformā un bez maksas tiek izvēlēta 1 vannas istaba mēnesī EKO REVĪZIJAI. Aizpildi zemāk redzamo formu un iespējams, EKO REVĪZIJA ieradīsies tieši pie tevis! 

NB. Klātienes revīziju procesa laikā veicam fotogrāfēšanu (pirms & pēc), filmēšanu publicēšanai Daces, Verdant Eco SPA un piesaistītajos sociālajos kontos. Dace patur iespēju izvēlēties veikt revīziju klātienē vai on-line.LEJUPLĀDĒ POPULĀRO KAITĪGO VIELU SARAKSTU


SEKO PROJEKTAM IG

Pirkumu grozs